Állások Németországban - Intenzív ápolás Stuttgart
„És hirtelen felrémlik:
Itt az ideje valami újba belekezdeni és bízni a kezdet varázsában.“

I.4 Kórházi állások

A legjobbjaink kihívása — munka a kórházban.

Ha nagyon jól beszél németül és több éves tapasztalata van az intenzív ápolás és/vagy az aneszteziológia területén, úgy nagyon szívesen kiközvetítjük a stuttgarti kórházak megfelelő osztályára. Egy osztályon történő hospitálás során a felettese eldönti, hogy Ön alkalmas-e erre a munkára. A klinikán végzett, magas szintű munkáért jelentősen magasabb bérezés jár. Önnek viszont nem lesz könnyű ott dolgozni. Csak nagyon kevés munkatársunk tudott sikereket elérni ezen a területen.

Az Ön feladatai az intenzív osztályon:

Julia Fehleisen
  • állandó alkalmazottak támogatása helyben
  • intenzíven fekvő betegek ápolás és ellátása
  • műszeres megfigyelés beleértve a lélegeztetőgépet
  • segítségnyújtás gyógyászati és diagnosztikai intézkedéseknél
  • infúziós terápia elvégzése
  • orvosi viziteken való részvétel és azok előkészítése
  • higiéniai előírások betartása
  • dokumentáció
  • beteg és hozzátartozók pszichoszociális felügyelete

Az Ön feladatai az aneszteziológián:

  • betegek előkészítése és elhelyezése
  • asszisztálás intubációknál, regionális- és vezetéses anesztéziánál
  • műtéti beavatkozások közbeni felügyelet
  • posztoperatív megfigyelés az őrzőben
  • felelősségvállalás a technikai- és fogyóeszközökre
  • dokumentációk

Elvárások:

  • lezárt általános ápolói vagy beteg ápolói végzettség
  • kitűnő német nyelvtudás, beleértve a szakmai terminológiát is
  • aneszteziológiai vagy intenzív terápiás szakápolói továbbképzés előny, de nem feltétel.
  • Legalább 6 hónapos gyakorlat kórház intenzív és/vagy aneszteziológiai osztályán.
  • Önálló munkavégzés csapatmunkára való készséggel.
  • Szociális és kommunikációs kompetenciák
  • Felelősségtudat
  • Megbízhatóság